Liverpool kontra Nottingham Forest, wynik spotkania 3-0

W kolejce 10 Premier League doszło do spotkania pomiędzy drużynami Liverpool i Nottingham Forest. Mecz rozgrywany na Anfield przyniósł emocje oraz widowiskowe akcje. Ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi, zwyciężając 3-0. Wynik na przerwę wynosił 2-0, co świadczyło o dominacji Liverpoolu już od pierwszych minut. Sędzią głównym spotkania był Chris Kavanagh z Anglii.

Wynik

Mecz pomiędzy Liverpool a Nottingham Forest zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy. Liverpool dominował przez całe spotkanie i zasłużenie wywalczył trzy punkty.

Bramki

Diogo Jota otworzył wynik w 31. minucie, zdobywając pierwszego gola dla Liverpool. Asystującego zawodnika nie udało się zidentyfikować. Kilka minut później, w 35. minucie, D. Núñez podwyższył prowadzenie dla Liverpool na 2-0, dzięki asyście D. Szoboszlaia. Ostateczne zwycięstwo gospodarzy zapewnił Mohamed Salah, strzelając trzeciego gola w 77. minucie, ponownie przy wsparciu D. Szoboszlaia.

Kartki

W trakcie meczu trenerzy musieli zastanowić się nad decyzją dotyczącą niektórych zawodników, którzy otrzymali żółte kartki. Trent Alexander-Arnold z Liverpool został ukarany w 19. minucie, podobnie jak Alexis Mac Allister z tej samej drużyny w 58. minucie. W drużynie Nottingham Forest kartki żółte otrzymali Orel Mangala w 33. minucie, Nicolás Domínguez w 52. minucie oraz Ibrahim Sangaré w 90. minucie.

Sędzia

Mecz sędziował Chris Kavanagh z Anglii. Jego decyzje były rzetelne, a kontrola nad grą była widoczna przez całe spotkanie.